Pakiet Motoryzacyjny

Dobry piknik to nie tylko odpowiednia lokalizacja i gastronomia, ale również niezapomniane atrakcje dopasowane do charakteru imprezy i wieku uczestników. Doświadczenie w organizacji imprez masowych i elastyczne podejście do klienta sprawia, że nasze realizacje są barwne i kolorowe i zapadają w pamięć na długo. Nasze stacje można dowolnie łączyć, aby powstała kombinacja unikalna, idealna dla TWOJEJ imprezy!

Terenowe Deski Elektryczne – rozpędzające się do 35km/hdeski elektryczne to niezwykła ozdoba każdego pikniku. Dwie możliwe prędkości i opieka doświadczonej kadry sprawia, że jest toatrakcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

Swincar – będziecie mogli pokonać wyznaczoną trasę na niezwykłych pojazdach – swincarach. „Quado-pająki” wyglądają jak połączenie bolidu formuły jeden z cienkonogim kosarzem. Potrafią wjechać niemal wszędzie!

Samochód terenowy – nasz kilkuhektarowy tor off road to idealne miejsce na przejazd samochodem terenowym. Naturalne i ustawiane przeszkody sprawiają, że przejazd może stać się potężną dawką adrenaliny!