Pakiet Przygodowy

Strzelnica – tu każdy może się poczuć jak Robin Hood. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i oryginalność prowadzenia. Organizujemy stacje strzeleckie takie jak: łuk olimpijski, dmuchawka, wiatrówka, proca, norze do rzucania, toporki do rzucania!

Walki Rycerskie – stacja wypełniona rycerską rywalizacją i niezapomnianymi pojedynkami! Nasze piankowe miecze są bezpieczne i dopasowane do wieku i gabarytów walczących!

Walki sumo – od lat to jedna z barwniejszych stacji zwłaszcza na piknikach rodzinnych. Ubrani w ciężki kostiumy wojowników sumo możemy na macie do walki wyjaśnić sobie wszystkie niedopowiedzenia…

Gibbon – elastyczne taśmy zawieszone na różnej wysokości to wspaniała okazja do przetestowania swojego zmysłu równowagi. Szereg ćwiczeń i zadań sprawi, że doskonale bawić będą się na nich zarówno mali jak i duzi!

Mega pajęczyna – kilkadziesiąt lin i dzwoneczków rozwieszonych na trzech różnych poziomach sprawia, że nasza pajęczyna to wyzwanie dla każdego! Trzeba będzie wykazać się znakomitą koordynacją i elastycznością całego ciała!

Wieża ze skrzynek – To niezwykłe połączenie teambuildingi i adrenaliny. Jeden z uczestników próbuje wspiąć się jak najwyżej po wieży ze skrzynek, którą samu buduje… Trzy metry, cztery a może sześć? Zobaczymy kto wejdzie najwyżej…

Ścianka wspinaczkowa – fantastyczna atrakcja dla osób, które lubią adrenalinę i pokonywanie własnych lęków. Z dołu ścianka wygląda na łatwą, ale gdy już się jest prawie na górze, to lepiej nie patrzeć w dół…

Warsztaty lepienia w glinie – glina daje nieograniczone wręcz możliwości twórcze i olbrzymią satysfakcję. Na naszych warsztatach nie tylko puścicie wodzę swojej fantazji, ale również dostaniecie od naszych ekspertów masę porad jak i co robić aby efekt naszej twórczości był oszałamiający!

Warsztaty decoupage – na naszych warsztatach poznacie decoupagowe sekrety jak zrobić niezwykłe arcydzieła, które będą niezwykła pamiątką z imprezy piknikowej. Na naszych warsztatach ozdobić możemy wszystko, od drobnych bibelotów po duże, wspólne prace będące wspaniałym doświadczeniem teambuildingowym!