Pakiet Sportowy

Dobry piknik to nie tylko odpowiednia lokalizacja i gastronomia, ale również niezapomniane atrakcje dopasowane do charakteru imprezy i wieku uczestników. Doświadczenie w organizacji imprez masowych i elastyczne podejście do klienta sprawia, że nasze realizacje są barwne i kolorowe i zapadają w pamięć na długo. Nasze stacje można dowolnie łączyć, aby powstała kombinacja unikalna, idealna dla TWOJEJ imprezy!
Proponujemy podział atrakcji na Wyspy Rekreacyjne:

Wyspa Sportowa
Stacje do 5 godzin (stacje uwzględniają cenę obsługi, minimum jedna osoba)

Tyrolka– 130 metrów zjazdu z prędkością 12m/s. To niezwykła frajda i bezpieczna adrenalina! Posiadamy uprzęże dla dorosłych i dzieci (stacja dostępna od 3 roku życia!!!)

Paintball – 20 nowiutkich zestawów, autorskie scenariusze i fantastyczny teren do gry! Paintball to niezwykłe urozmaicenie imprez piknikowych. Dzięki doświadczonej kadrze i sprawdzonym procedurom przepustowość naszej stacji to 60 os/godz. Będzie się działo!

Tory przeszkód – w zależności od charakteruimprezy i wieku uczestników tor może być dość prosty lub arcytrudny. Posiadany przez nas sprzęt pozwala na stworzenie ponad 20 stacji i sprawienie, że tor będzie niezapomnianym przeżyciem!

Disc Golf – to niezwykłe golfa i frisbee. Za pomocą specjalnych dysków należy trafić do koszy połączenie z miejsc startowych (tee padów). Im mniej rzutów tym lepiej! Sport zyskuje coraz większa popularność na całym świecie, również w Polsce. Disc Golf – podobniej jak golf – to prestiżowy sport dla dżentelmenów łączący w sobie elementy rywalizacji i zdrowy aktywności na świeżym powietrznym. W zależności od charakteru i lokalizacji eventu możemy modyfikować rozmieszczenie i trudność naszych koszy!

Bumper Ball – rozgrywaliście kiedyś mecz piłki nożnej ubrani w wielkie gumowe kule? Pewnie nie! Na naszym pikniku będziecie się mogli przekonać, że bezbolesne zderzanie się i wywalanie, to coś z czego nigdy się nie wyrasta. Zabawa zarówno dla dzieci i dorosłych!

Turniej Piłki Plażowej – Przygotowanie boiska, przeprowadzenie akademii siatkarskiej i rozegranie turnieju piłki plażowej z profesjonalnym sędzią to atrakcja wyjątkowa. Dla najlepszych drużyn pamiątkowe puchary!